Eduard

Jeugdlessen Zomer 2015

door system  |   12585 views  |   algemeen  |   laatst aangepast 7-8-2015 om 12:12 door Eduard

 

Indeling Jeugd Zomerlessen 2015
 
Lees onderstaande eerst!  
   
1e Lesdag: Maandag 30 maart (15 lesweken)
  Dinsdag 31 maart (16 lesweken)
  Woensdag 1 april (16 lesweken)
  Donderdag 2 april (16 lesweken)
  Vrijdag 3 april (16 lesweken)
   
Trainers: Maandag: Marc, Ron, Waldo, Benito.
  Dinsdag: Marc, Ron, Waldo, Paul, Benito, Yannic.
  Woensdag: Marc, Ron, Waldo, Paul, Benito.
  Donderdag: Marc, Ron, Benito.
  Vrijdag: Ron, Waldo, Paul, Benito.
   
Géén les op: Maandag 6/4, 27,4, 4/5, 25/5, 6/7, 13/7, 20/7, 27/7, 3/8, 10/8.
  Dinsdag 5/5, 7/7, 14/7, 21/7, 28/7, 4/8, 11/8, 1/9.
  Woensdag 6/5, 8/7, 15/7, 22/7, 29/7, 5/8, 12/8, 2/9.
  Donderdag 7/5, 14/5, 9/7, 16/7, 23/7, 30/7, 6/8, 13/8, 3/9.
  Vrijdag 8/5, 10/7, 17/7, 24/7, 31/7, 7/8, 14/8, 4/9.

 

Lesdag/lestijd Groeps Nr. VOORNAAM TUSSENVOEGSELS ACHTERNAAM
MAANDAG: 1 Larice   Berg
16:00 uur 1 Jan   Boukema
  1 Abel   Kikkert
  1 Jochem   Zaal
  2 Seb   Kok
  2 Joris   Prins
  2 Daan   Sanders
  2 Caesar   Stolte
  2 Thomas   Swelheim
  2 Maxim   Venmans
  2 Louis   Vetter
  2 Pierre de Wit
  3 Theun   Breedveld
  3 Luca   Distaso
  3 Binc   Hamers
  3 Ties   Kobossen
  3 Wout   Staal
Selectietraining; 4 Daan van Agtmael
16:00 - 17:30 uur 4 Rosa   Leurs
  4 Joep   Neelissen
  4 Bastiaan    Sanzana
  4 Darjan   Stavrov
  4 Dea   Stavrov
  4 Lotta   Wijnveldt
  4 Jessie de Wilde
17:00 uur 5 Nini   Botter
  5 Laura   Huyghe
  5 Daphne   Huyghe
  5 Judith   Kamps
  5 Hannah-Mae   Retterath
  5 Robin   Schols
  5 Silvia   Vetter
  5 BetteMay de Groot
Selectietraining; 6 Mischa  de Bock
17:30 - 18:30 uur 6 Storm    Brouwer
  6 Teun   Hennink
  6 Gabriella   Leers
  6 Vivian   Pilet
  6 Isabelle    Reterath
  7 Stella   Romeyn
  7 Julia    Romeyn
  7 Olivier   Swelheim
  7 Wouter    Verkade
  7 Sanne  de  Wilde
  7 Geerd   Wood
18:00 uur 7a Raph   Dahan
  7a Noah   Hurtado Geerlings
  7a Fleur   Lubbers
  7a Morris   Wink
  7a Diede   Adjei-Asamoah
  7b Paulijn   Bex
  7b Brechtje   Böhlke
  7b Viv   Dahan
  7b Senna van der Laken
  7b Elisa   Verhoeven
DINSDAG: 8 Koen van de Braak
16:00 uur 8 Cis van Bree
  8 Felix   Kolmer
  8 Tom   Prins
  8 Dante   Rappange
  9 Ben   Neelissen
  9 Pepijn   Stolte
  9 Max   Veenekamp
  9 Cees   Vlasman
  9 Bommel   Wijnveldt
  10 Liesje   Faber
  10 Seppe   Swart
  10 Michael   Veltheer
  10 Lieke   Vos
  10 Karijn   Battes
  10 Bronno   Vos
  11 Evi van der Laken
  11 Myra   Murnaghan
  11 Rosalie de Pont
  11 Charlotte   Rosman
  11 Bette   Wegdam
  12 Sebastiaan   Cohen de Lara
  12 Lucie   Treumann
  12 Maud   Wood
  12 Tymen van Kleffens
  12 Rover   Poelmans
  12 Max   Poelmans
  12 Marcello   Veltheer
  19 Willemijn   Kuperus
  12 Marco de Rosa
  12 Gijs van der Stok
17:00 uur 13 Nout   Faber
  13 Sarah   Rubin
  13 Wietske   Tjepkema
  13 Jan   Tjepkema
  13 Margot   Vlasman
  14 Janna   Adjei-Asamoah
  14 Jette   Bakels
  14 Puck   Holtrop
  14 Puck   Kolkman
  14 Floor   Schols
  15 Wies   Kolkman
  15 Daniel   Leers
  15 Leah van Megen
  15 Marco van der Mei
  15 Ilse   Dijkstra
  15 Thomas   King
  15 Nicholas   Steer
  15 Lycia   Barbian
  16 Philine   Battes
  16 Duco   Bik
  16 Olaf   Erkens
  16 Marie-Louise   Strous
  16 Noor   Vlasman
  17 Charlotte   Stoffer
  17 Sarah van Bilsen
  17 Hephzibah   Dahan
  17 Hendrickje van Delft
  17 Sal van der Laken
  17 Joeri   Noorthoek
  17 Hidde    Lubbers
  17 Nina   Zwagerman
  17 Soscha   Groeneveld
  17 Jade   Leurs
WOENSDAG: 18 Suus de Bakker
13:00 uur 18 Bente   Latenstein van Voorst
  18 Vita   Rappange
  18 Filiz   Tuzgol
  19 Willemijn   Kuperus
  19 Esmee van de Braak
  19 Robin   Bruggeman
  19 Keet   Smit
  19 Mats   Waersegers
  20 Nora van Daele
  20 Dinty   Delsen
  20 Vivienne van Heteren
  20 Marie   Kastelein
  20 Pilar   Kolmer
14:00 uur 21 Sophie van Heemskerck van beest
  21 Otis   Lambertz
  21 Elin   Nijlant
  21 Kiki van Weerde
  21 Mats van Weerde
  21 Joes   Moussault
  22 Liv van Heemskerck van beest
  22 Muriël   Stam
  22 Femke   Stoffer
  22 Milou   Veenekamp
  22 Kato   Wijsmuller
  23 Fiby   Delsen
  23 Maartje   Heesen
  23 Liz   Loosen
  23 Nina   Los
  23 Faye   Meijers
15:00 uur 24 Jet   Böhlke
  24 Heleen   Holterman
  24 Ulla   Leistikow
  24 Laura van Putten
  24 Noor   Smit
  25 Pelle van Hees
  25 Philippe van den Heuvel
  25 Jackie   Loosen
  25 Pien   Stevens
  26 Julia van Heemskerck van Beest
  26 Liv   Lochtenberg
  26 Cas   Meijers
  26 Emilie   Potjer
  26 Rosa van der Ham
 16:00 uur 28 Hanna   Breekveldt
  28 Nadia   Dattatrreya
  28 Philippine   Dekker
  28 Lotte   Feilzer
  28 Eveline   Kuperus
  29 Jonathan de Bock
  29 Jesse del Canho
  29 Thomas de Mol
  29 Wiley   Joy
  29 Bo van der Ham
  30 Skipper van den  Brekel
  30 Ipo   Kok
  30 Tim van der Mei
  30 Mund   Vetter
  30 Jesper   Westenberg
  31 Yannick   Campman
  31 Mart   Kamps
  31 Bjarne   Zaal
  32 Jim   Albers
  32 Eva   Dijkstra
  32 Dominique   Kolmer
  32 Zoe   Menovsky
  32 Philipa   Mos
17:00 uur 33 Thijmen   Gast
  33 Julius van Rijmenam
  33 Pepijn van Rijmenam
  34 Liv del Canho
  34 Féline   Erkens
  34 Frederique   Loudon
  34 Isabel   Oosterhoff
  34 Kiki van Wier
  35 Olivia   Mos
  35 Zarina   Smalbraak
  35 Lois   Staleman
  35 Jans   Wegdam
  35 Maxe   Wijsmuller
Selectietraining; 36 Mischa  de Bock
17:00 - 18:30 uur 36 Storm    Brouwer
  36 Teun   Hennink
  36 Gabriella   Leers
  36 Vivian   Pilet
  36 Isabelle    Reterath
  37 Stella   Romeyn
  37 Julia    Romeyn
  37 Olivier   Swelheim
  37 Wouter    Verkade
  37 Sanne  de  Wilde
  37 Geerd   Wood
DONDERDAG: 38 Tim   Huyghe
16:00 uur 38 Guy van der Linden
  38 Florian de Pont
  38 Jop   Rappange
  38 Wester   Zaal
  38 Jonah   Buedts
  39 Mats   Erkens
  39 Sam   Koster
  39 Boaz   Loman
  39 Olivier   Stam
  39 Teun van der Stok
Selectietraining; 40 Daan v Agtmael
16:00 - 17:00 uur 40 Rosa   Leurs
  40 Joep   Neelissen
  40 Bastiaan    Sanzana
  40 Darjan   Stavrov
  40 Dea   Stavrov
  40 Lotta   Wijnveldt
  40 Jessie de Wilde
17:00 uur 41 Sammy   Botter
  41 Mart   Campman
  41 Kasper   Goes
  41 Julian   Lew
  42 Reinoud van Delft
  42 Tycho van Duren
  42 Emma van der Leden
  42 Sophie van der Leden
  42 Rens   Oude Ophuis
  43 Ruben   Admiraal
  43 Rijk de Groot
  43 Leon   Baehr
  43 Sicco   Kieviet
VRIJDAG: 44 Willem   Breekveldt
16:00 uur 44 Bram del Canho
  44 Jasper   Fleischmann
  44 Maarten   Hoeneveld
  44 Bart   Zondervan
  45 Ties   Holtrop
  45 Toby   King
  45 Minne   Leistikow
  45 Hendrik   Oosterhoff
  45 Nout   Ruijgrok
16:00 uur 46 Camille   Bakker
  46 Keet   Holtrop
  46 Emily   King
  46 Kim   Scholten
  46 Laure   Ruijgrok
  47 Anna van Bilsen
  47 Daan   Breedveld
  47 Dondeyne   Everaerd
  47 Chiara   Fleischmann
  47 Megan   Tangkilissan
17:00 uur 48 Valerie   Dekker
  48 Julia van der Ham
  48 Lucas   Hangelbroek
  48 Sophie   Loudon
  48 Brent   Waersegers
  49 Jesse   Boonstoppel
  49 Niels   Dekker
  49 Casper van Es
  49 Matthijs   Hangelbroek
  49 Anniek   Munneke
  50 Luuk   Böhlke
  50 Tristan   Jansen
  50 Tobias   Peeters
  50 Juliën van Putten
  50 Henry   Thomas
  50 Pep van Wier
  51 Gillis   Adjei-Asamoah
  51 Stein van den Berge
  51 Tycho   Groeneveld
  51 Philip   Pinckaers
  51 Skip   Wijsmuller
ZATERDAG: 72 Filipa   Cohen de Lara
09:00 uur 72 Kiki van Kleffens
  72 Georgina   Smalbraak
  72 Isha   Taus
  72 Geerte   Wegdam

?

 SPONSOR