Peter

Invallijst Najaars Competitie 2015

door system  |   12010 views  |   algemeen  |   laatst aangepast 17-9-2015 om 10:14 door Karina

Mocht je als team een speeldag iemand tekort komen, dan is het mogelijk een beroep te doen op de onderstaande DDV-ers.

 

Bondsnr.

Naam M/V E D e-mail telefoon
17794552 Hans Broekhuis M 8 8 hbroekhuis@live.nl 06-55123584
16995988 Paul Holtrop M 8 8 p.holtrop@vantill.nl 06-55860799
14065460 Floor van den Biesen V 8 7 floorvandenbiesen@kpnplanet.nl 06-52066118
22932224 Eduard Kerkhof M 7 7 eduard.kerkhof@hotmail.com 06-10110210
17153085 Annemarie van Ooijen V 5 6 aevanooijen@gmail.com 06-43780224
30686660 Sam van de Ven M 6 7 samvdv89@gmail.com 06-14786079
30468396 Annika Vervoort V 9 9 annika_vervoort@hotmail.com 06-11733657
20923503 Deborah Apol V 7 7 apoltunes@gmail.com 06-23455517
29184371 Jacobien Schoemaker  V 7 7 jacoschoe@hotmail.com 06-22852087
17091497 Jolanthe Janssen V 8 8 jolanthejanssen@upcmail.nl 06-27021198
29374359 Dennis Stevens M 8 7 dstevensamsterdam@gmail.com 06-51491067
20516592 Bregje Droog V 8 8 bregje.droog@upcmail.nl 06-13148483
23721472 Boukje Strous V 8 8 boukjestrous@hotmail.com 06 51814490
21013217 Gilles Cleef M 8 8 g.cleef@gmail.com 06-21270444
25119303 Jur de Vries M 8 8 jurvries@gmail.com 06-48389690
27031438  Lucas Buit  l.buit@chello.nl  06-51520009
28969723 Petra de Vries  pemardevries@hotmail.com 06-54643094
12360872 Cees Maas  7 ceesmaas@hotmail.com 06-18355940 

 

 SPONSOR