Marc

Winterlessen Jeugd 2015/2016 (de lesgroepen)

door system  |   11342 views  |   algemeen  |   laatst aangepast 17-9-2015 om 10:07 door Karina

Trainers: Maandag: Marc & Ron    
  Dinsdag: Waldo & Ron    
  Woensdag: Marc, Ron, Waldo, Paul    
  Donderdag: Marc & Ron    
  Vrijdag: Marc, Ron, Waldo    
         
Géén Jeugdtrainingen: Herfstvak. wel vrijspelen    
  Kerstvak. wel vrijspelen    
  Krokusvak. wel vrijspelen    
         
lesdag / lestijd Groep Nr VOORNAAM TUSSENVOEGSELS ACHTERNAAM
         
Maandag:        
start op 5 oktober        
16:00 1 Theun   Breedveld
  1 Klaas   Bunker
  1 Frederique   Loudon
  1 Nout van der Pompe
  1 Casper de Weichs de Wenne
  2 Daan   Breedveld
  2 Feline   Bunker
  2 Sophie   Loudon
  2 Jet van der Pompe
  2 Jan   Tjepkema
17:00 3 Gillis   Adjei-Asamoah
  3 Larice   Berg
  3 Jan   Boukema
  3 Koen van de Braak
  3 Philippe van den Heuvel
  4 Philine   Battes
  4 Ole   Borrius
  4 Yoris   Distaso
  4 Olaf   Erkens
  4     …..
Dinsdag:        
start op 6 oktober        
16:00 5 Jesper   Klicks
  5 Minne   Leistikow
  5 Tobias   Peeters
  5 Marco de Rosa
  5 Gijs van der Stok
  6 Liv del Canho
  6 Fiby   Delsen
  6 Marili   Feilzer
  6 Kiki van Wier
  6     …..
17:00 7 Sarah van Bilsen
  7 Nini   Botter
  7 Hephzibah   Dahan
  7 Raph   Dahan
  7 Hendrickje van Delft 
  8 Josephine van Delft 
  8 Noah   Hurtado Geerlings
  8 Joe   Edmonds
  8 Robert   Kuipers
  8 Morris   Wink
Woensdag:        
start op 7 oktober        
13:00 9 Nora van Daele
  9 Elin   Nijlant
  9 Lucie   Treumann
  9 Brent   Waersegers
  9     …..
  10 Olivier van den Berge
  10 Robin   Bruggeman
  10 Keet   Smit
  10 Mats   Waersegers
  10     …..
  11 Stein van de Berge
  11 Abel   Kikkert
  11 Rosalie de Pont
  11 Charlotte   Rosman
  11 Teun van der Stok
14:00 12 Quirine   Bierens de Haan
  12 Jet   Bohlke
  12 Esmee van de Braak
  12 Féline   Erkens
  12 Maartje   Heesen
  13 Tristan   Jansen
  13 Ulla   Leistikow
  13 Faye   Meijers
  13 Laure   Ruijgrok
  13 Noor   Smit
  14 Madelief   Zoer
  14 Sophie   Meijers
  14 Casper van Kempen
  14 Titus van Maas
  14 Annick   Munneke
15:00 15 Vivienne van Heteren
  15 Pilar   Kolmer
  15 Liv   Lochtenberg
  16 Felipe   Gallero
  16 Jasper   Joy
  16 Cas   Meijers
  16 Sam   Mohr
  17 Luuk   Bohlke
  17 Dinty   Delsen
  17 Marie   Kastelein
  17 Marcello   Veltheer
16:00 18 Jim   Albers
  18 Tycho van Duren
  18 Joeri   Noorthoek
  18 Thomas   Swelheim
  18 Maxim   Venmans
  19 Pepijn    Rijmenam
  19 Julius   Rijmenam
  19 Lotte   Feilzer
  19 Eveline   Kuperus
  19     …..
  20 Jonathan de Bock
  20 Cis van Bree
  20 Jesse del Canho
  20 Thomas de Mol
  20 Seppe   Swart
17:00 21 Mas   Bais
  21 Daim   Des
  21 Zoe   Menovsky
  21 Daimy   Olislagers
  21 Geert   Wood
  22 Mischa de Bock
  22 Ipo   Kok
  22 Gabriella   Leers
  22 Tim van der Mei
  22 Vivian   Pilet
  23 BetteMay de Groot
  23 Leah van Megen
  23 Isabel   Retterath
  23 Hannah-Mae   Retterath
  23 Stella   Romeijn
  23 Charlotte   Stoffer
  23 Olivier   Swelheim
  23 Wouter   Verkade
  23 Silvia   Vetter
  23 Jesper   Westenberg
  23 Sanne de Wilde
Donderdag:        
start op 1 oktober        
16:00 24 Paulijn   Bex
  24 Isabel   Oosterhoff
  24 Brechtje   Bohlke
  24 Isha   Taus
  24 Elisa   Verhoeven
  25 Sebas   Cohen de Lara
  25 Luca   Distaso
  25 Tymen van Kleffens
  25 Ties   Kobossen
  25 Pep van Wier
17:00 26 Willem   Breekveldt
  26 Mats   Erkens
  26 Wiley   Joy
  26 Pepijn   Stolte
  26 Jochem   Zaal
  27 Robert   Kuipers
  27 Emma van der Leden
  27 Sophie van der Leden
  27 Jade   Leurs
  27     …..
Vrijdag:        
start op 2 oktober        
16:00 30 Joep   Neelissen
  30 Darjan   Stavrov
  30 Dea   Stavrov
  30 Lotta   Wijnveldt
  30 Jessie de Wilde
17:00 31 Daan van Agtmael
  31 Jacob   Brand
  31 Dominique   Kolmer
  31 Rosa   Leurs
  31 Bastian   Sanzana
18:00 32 Casper   Baehr
  32 Leon   Baehr
  32 Jeroen   Luca
  32 Olivia   Mos
  32 Maxe   Wijsmuller
16:00 33 Felix   Kolmer
  33 Ben   Neelissen
  33 Max   Veenekamp
  33 Bommel   Wijnveldt
  33 Skip   Wijsmuller
17:00 34 Jonah    Buedts
  34 Hugo   Edmonds
  34 Oscar   Rojas Gueorguieva
  34 Nick   Steer
  34 Wester   Zaal
18:00 35 Mart   Kamps
  35 Seb   Kok
  35 Daan   Sanders
  35 Louis   Vetter
  35 Mund   Vetter
16:00 36 Louk   Mulkens
  36 Liza   Mulkens
  36 Julius ter Beek
  36 Seff   Majoor
  36     …..
18:00 38 Ruben   Admiraal
  38 Reinoud van Delft 
  38 Rens   Oude Ophuis
  38 Morris   Prickarts
  38 Morris   Wink

?

 SPONSOR